Read Üç Aynalı Kırk Oda by Murathan Mungan Free Online


Ebook Üç Aynalı Kırk Oda by Murathan Mungan read! Book Title: Üç Aynalı Kırk Oda
The author of the book: Murathan Mungan
Format files: PDF
The size of the: 882 KB
City - Country: No data
Loaded: 2211 times
Reader ratings: 5.1
Edition: Metis Yayınları
Date of issue: March 2005
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English

Read full description of the books:Alice Harikalar Diyarında, Aldous Huxley- Cesur Yeni Dünya'nın içine aşk serpistirilmis hali gibi. Bir androidle yaşanan aşk; zavallı Alice...

Aynalı Pastane: İki hikaye arasında ne kadar büyük bir uçurum var. Mungan'ın tarzını beğendim. Bu hikayesinde ilginç kahramanlar barındıyor. Aseksüel bir danışman, farklı zaman dilimlerinde gezinerek etini satarak sınıf atlayan bir kadın...Kadın-erkek-cinsellik-güzellik bir farklı mana alıyor bu hikayede.

Gece Elbisesi: Kitabın en ağır hikayesi herhalde budur. Hikaye değil aslında roman diyebilirim. Yanlış cinsiyette dünyaya geldiğini erken yaşta fark eden bir çocuğun hayatını görüyoruz. Karman çorman aile ilişkileri, saklanan sırlar, Doğu'ya gelin gitmiş annesinin çektikleri... Küçük yaşta kendisiyle ilgili keşifleri. Ayrıca Doğu-Batı kavramlarıyla ilgili göndermeler var. Her iki tarafın da aşırılıklarıyla ilgili bir alay görüyorsunuz.


Download Üç Aynalı Kırk Oda PDF Üç Aynalı Kırk Oda PDF
Download Üç Aynalı Kırk Oda ERUB Üç Aynalı Kırk Oda PDF
Download Üç Aynalı Kırk Oda DOC Üç Aynalı Kırk Oda PDF
Download Üç Aynalı Kırk Oda TXT Üç Aynalı Kırk Oda PDFRead information about the author

Ebook Üç Aynalı Kırk Oda read Online! 21 Nisan 1955 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Mardinli bir ailenin çocuğudur. Babası avukat İsmail Mungan, annesi Habibe Mungan'dır. İlk, orta ve lise yılları Mardin'de geçti; Mardin Lisesi'nden mezun oldu. Mardin eserlerinde sıkça kullandığı mekanlardan birisi oldu. Bu çevrenin taşıdığı farklı kültürel yapıyı, insan olgusunu eserlerine başarılı bir şekilde yansıttı. Yazar, 1972'de Ankara'ya yerleşti. Lisans ve yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladıktan sonra başladığı doktora çalışmasını yarım bıraktı, Ankara Devlet Tiyatroları’nda altı yıl, İstanbul Şehir Tiyatroları’nda üç yıl dramaturg olarak çalıştı. Gazete ve dergilerdeki ilk yazılarını 1975’te yayımlayan Mungan; yazı hayatı boyunca şiir, öykü, roman, deneme, tiyatro oyunu, sinema yazısı, senaryo, masal, şarkı sözü gibi farklı türlere ait eserler verdi.


Reviews of the Üç Aynalı Kırk Oda


HARLEY

A hard book, obviously not for everyone.

FINLAY

Our favorite book

NIAMH

When you regret the book ends!

REUBEN

Why do I need to specify a phone number?

RUBY

The book caused contradictory feelings!
Add a comment
Download EBOOK Üç Aynalı Kırk Oda by Murathan Mungan Online free

PDF: -aynal-krk-oda.pdf Üç Aynalı Kırk Oda PDF
ERUB: -aynal-krk-oda.epub Üç Aynalı Kırk Oda ERUB
DOC: -aynal-krk-oda.doc Üç Aynalı Kırk Oda DOC
TXT: -aynal-krk-oda.txt Üç Aynalı Kırk Oda TXT