سیاسی | زمان انتشار: 1391/03/08 - 13:47 | نسخه چاپی | تعداد بازدید :1415

طی نشستی در سالن غدیر

مدیران جدید استانداری معارفه شدند


گیلان آنلاین: محمد علی رمضانی به عنوان مدیرکل حوزه دفتر استانداری و محمد حسین اصغریان به عنوان معاون برنامه ریزی استانداری معارفه شدند.


گیلان آنلاین: در نشستی با حضور مدیران استان در سالن اجتماعات غدیر استانداری گیلان ، محمدعلی رمضانی به سمت مدیرکل دفتر حوزه استاندار و محمد حسین اصغریان به سمت معاون برنامه ریزی استانداری گیلان منصوب و معارفه شدند. پیش از این به ترتیب محمد حسین طبرستانی راد و کیهان هاشم نیا مسئولیت های فوق الذکر را بر عهده داشتند.

قبل از این اصغریان ریاست سازمان صنایع و معادن استان گیلان و سرپرستی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان را در کارنامه خود داشت و محمد علی رمضانی نیز فرمانداری آستانه اشرفیه و مدیرکلی تعاون استان گیلان را در کارنامه داشت.

همچنین در این نشست حاجتی به عنوان مدیرکل امور شهری استانداری و خرم جاه به عنوان مدیرکل فنی استانداری معارفه شدند.

مهدی سعادتی استاندار گیلان در این نشست تلاش بیشتر و تحرک و پویایی بیش از پیش مدیران استان را خواستار شد و بر وقت نهادن بیشتر و حضور حداقل هفته ای یک بار در شهرستان ها و هفته ای یک بار در تهران جهت پیشبرد امور ، تاکید نمود.


ارسال نظرآدینه بهادری می گوید :
با سلام در گیلانیان خواندم معارفه نماینده ناکام آستانه اگر رمضانی استاد بزرگوارم نماینده ناکام است پس قهرمانی نماینده فوق ناکام است چون حتی تایید صلاحیت هم نشد و این همان استاندار سابق است و سعادتی لااقل صلاحیت دارد از این اشتباهات در گیلان زیاد است با استاندار مازندرانی مشکل دارید با گیلانی هم مشکل دارید مگر رمضانی گیلانی نیست پس شما با صالحان مشکل دارید حکایت شما مثل فواره اب است اوج می گیرد ودر انتها دوباره باید به پایین بر گردد استاندار قبل قهرمانی هم غیر گیلانی بود با او هم مشکل داشتید با خودتان هم مشکل دارید شما صلاح را نمی خواهید و خداون توطئه بدخواهان را برملا خواهد کرد و دست نا اهلان را کوتاه به امید موفقیت کسانی که دست شما را بر ملا خواهند کرد
پاسخ

security code ساخت مجدد تصویر